Training WCAG en contentcreatie

Ontdek wat de WCAG vraagt van digitale publicaties en hoe je content optimaal toegankelijk maakt.

In deze incompany training leer je hoe de WCAG-richtlijnen van invloed zijn op digitale publicaties. Je krijgt praktische handvatten om content toegankelijk te maken, met aandacht voor onder andere niet-tekstuele inhoud, semantische opmaak en kleurgebruik. De training is geschikt voor professionals met basiskennis van toegankelijkheid.

Wat leer je?

  • Korte herhaling: toegankelijkheid in vogelvlucht
  • Introductie WCAG en de belangrijkste criteria
  • Niet-tekstuele inhoud en afbeeldingen
  • Op tijd gebaseerde media en beeldbeschrijving
  • Semantische opmaak en betekenisvolle inhoud
  • Kleurgebruik en contrast

Praktische informatie

  • Type training: incompany
  • Locatie: op locatie
  • Duur: 1 dagdeel (4 uur)
  • Aantal deelnemers: minimaal 3, maximaal 40

Voor wie?

Deze training is uitermate geschikt voor contentmakers, redacteuren en ontwerpers die digitale publicaties toegankelijk willen maken. Basiskennis van toegankelijkheid is vereist. Mis je deze basiskennis? Volg dan eerst onze Bewustwordingssessie. Deze kan ook in combinatie als trainingspakket worden afgenomen. Vraag onze experts naar de mogelijkheden.

Meer info en inschrijven

Voor meer informatie over prijs en deelname, neem contact op. Onze adviseurs staan klaar om jouw vragen te beantwoorden en met je mee te denken tijdens een intakegesprek. Samen kijken we naar de beste invulling van de training voor jouw uitgeverij. Kortom, bespreek jouw wensen met ons adviesteam. Kom verder!